Narozeniny
062

Martin Kuriš (1973)

Narozeniny, 2015

olej na plátně | 120 × 160 cm | sign. vzadu Martin Kuriš 2015

Martin Kuriš, Cesta do Egypta, Galerie Václava Špály, Praha, 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 68 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 68 000 Kč