Jeskynní démon
064

Jaroslav Róna (1957)

Jeskynní démon, 2015

olej na plátně | 200 × 100 cm | sign. Róna 15 X. | rámováno

Jaroslav Róna, Dům U Kamenného zvonu, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 510 000 Kč