Marnivý rocker
070

Michael Rittstein (1949)

Marnivý rocker, 2017

akryl na plátně | 60 × 50 cm | sign. M. Rittstein 2017 | rámováno

Michael Rittstein, Galerie Václava Špály, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč