Julia
071

Daniel Pitín (1977)

Julia, 2016

olej na plátně | 45 × 41 cm | sign. vzadu D. Pitín 2016 | rámováno

Revue Art 1/2018, str. 14, Prague Auctions, Praha, 2018

Daniel Pitín, The Mechanical Flowers, Nicodim Gallery, Los Angeles, USA, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 96 000 Kč