Children of the Ghetto
075

Marek Nenutil, Openmindz360 (1978)

Children of the Ghetto, 2018

olej na plátně | 150 × 140 cm | sign. vzadu Marek Nenutil Openmindz360 2018

Tomorrow Will Be Allright, Galerie Chagall, Ostrava, 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč