Lenin, Pokus o zlidštění
076

Pavel Šmíd (1964)

Lenin, Pokus o zlidštění, 2019

olej na plátně | 200 × 200 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč