<x
Houbařka
079

Miloš Englberth (1974)

Houbařka, 2019

olej na plátně | 65 × 55 cm | sign. Englberth 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč