akryl na plátně | 130 × 200 cm | sign. vzadu J. Černický
Revue Art 3/2016, str. 66, Prague Auctions, Praha, 2016
PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.
VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 250 000 – 300 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 250 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019