x
Hráči karet
073

Jan Šafránek (1948)

Hráči karet, 1992

olej na plátně | 100 × 110 cm | sign. Šafránek 1992 | rámováno

PROVENIENCE
Dílo pochází ze sbírky významné historičky umění.

VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 – 100 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 80 000 Kč