x
Hlava
074

Adriena Šimotová (1926 – 2014)

Hlava, 1994

kombinovaná technika na papíře | 57,3 × 45,8 cm | sign. Adriena Šimotová 94 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 210 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 280 000 – 350 000 Kč