x
Modrý závěs
094

Pavel Šmíd (1964)

Modrý závěs, 2012

olej na plátně | 150 × 100 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 – 90 000 Kč