Zátiší s dýmkou
003

Ota Janeček (1919 – 1996)

Zátiší s dýmkou, 1943

akvarel, kvaš, tuš, tužka a koláž na papíře | 26,7 × 42,5 cm | sign. O. Janeček 2. 1. 43, č. soupisu 4175 | rámováno

Pravost díla ověřena rodinou autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 – 70 000 Kč