Les, kameny, strom
004

Josef Šíma (1891 – 1971)

Les, kameny, strom, 1952

kvaš na papíře | 66 × 73 cm | sign. J. Šíma oct. 1952 | rámováno

Pravost díla potvrzena Karlem Srpem.

VYVOLÁVACÍ CENA: 970 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 1 000 000 – 1 200 000 Kč