Kopyta, Z cyklu Paříž
008

Emila Medková (1928 – 1985)

Kopyta, Z cyklu Paříž, 1966

vintage gelatin silver print | 23,9 × 29,8 cm | sign. vzadu E. M. 1966

Emila Medková, str. 233, Kant, Praha, 2001; Emila Medková, reprodukce č. 61, Torst, Praha, 2004

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného fotografa.

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 – 40 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč