Flower Composition
012

Ota Janeček (1919 – 1996)

Flower Composition, 1959

olej na plátně | 36 × 28 cm | sign. Ota Janeček 1959 | rámováno

Vzadu opatřeno vývozním štítkem Národní Galerie v Praze a štítkem ČFVU. Na zadní straně štítek Grosvenor Gallery London.

VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč