Egypt
022

Jiří Kolář (1914 – 2002)

Egypt, 1975

koláž | 29,5 × 45 cm | sign. J. K. 75 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 – 50 000 Kč