Jedna linie
023

Zdeněk Sýkora (1920 – 2011)

Jedna linie, 1980

serigrafie | 70 × 70 cm | sign. vzadu Sýkora 1980, 18/60 | rámováno

VYDAVATEL
Galerie Edition Média, Neuchâtel, Švýcarsko, 1980

Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 80, 155, Gallery, Praha, 2008

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 – 60 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 64 000 Kč