Vejce v prostoru
046

Rudolf Němec (1936 – 2015)

Vejce v prostoru, 1986

monotyp | 48,5 × 36,7 cm | sign. Rudolf Němec 86 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka Německo. Zakoupeno v ateliéru autora v druhé polovině 80. let.

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 – 25 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč