Šitá koláž
060

Josef Hampl (1932)

Šitá koláž, 1991

koláž, mírně poškozeno | 200 × 92 cm | sign. Hampl 91

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 – 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 170 000 Kč