Listy javoru
071

Pavel Hayek (1959)

Listy javoru, 1993

akryl na plátně | 105 × 105 cm | sign. vzadu Pavel Hayek 1993

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 – 60 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč