Veselá dvojka, Nahá
072

Jiří Načeradský (1939 – 2014)

Veselá dvojka, Nahá, 1992

olej a tempera na překližce, oboustranný obraz | 122 × 183 cm | sign. Načeradský 11. 9. 92 | rámováno

Jiří Načeradský – Akryly, Figury, Triptychy, práce z let 1985 – 1993, str. 40, Galerie Brno, 2004

Jiří Načeradský – Akryly, Figury, Triptychy, práce z let 1985 – 1993, Galerie Brno, 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 160 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 200 000 – 250 000 Kč