Variace
078

Jaroslav Vožniak (1933 – 2005)

Variace, 1995

asambláž, objekt, chybějící komponenty | 103,5 × 71 cm | sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1995

PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.

VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 – 100 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 83 000 Kč