SUMO
079

Helmut Newton (1920 – 2004)

SUMO, 1999

autorsky signovaná limitovaná edice knihy vč. přebalu a stolku Philippe Starck, vzácné kompletní první vydání | 70 × 50 cm; 75 × 55 × 55 cm | sign. Helmut Newton, č. 02415/10000

VYDAVATEL
June Newton, Taschen, Monte Carlo, 1999

VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč