Socha spravedlnosti
080

Jaroslav Róna (1957)

Socha spravedlnosti, 2008

bronz | 35 × 33 × 33 cm | sign. Róna 2008, I. odlitek

PROVENIENCE
Dílo pochází ze sbírky významné historičky umění.

VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 250 000 – 300 000 Kč