Dorka
084

Vít Soukup (1971 – 2007)

Dorka, 2003

olej na plátně | 90 × 105 cm | sign. vzadu V. Soukup 2003 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 – 60 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč