Kompozice
086

Otakar Slavík (1931 – 2010)

Kompozice, 2001 – 2003

olej na desce | 100 × 70 cm | sign. vzadu Slavík 01 – 3

Otakar Slavík, Obrazy z Vídně, Galerie Felixe Jeneweina, Kutná Hora, 2003

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 120 000 – 150 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 160 000 Kč