U stolu
100

Marie Blabolilová (1948)

U stolu, 2016

akryl na linoleu a desce | 85 × 110 cm | sign. vzadu MB 16 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 – 60 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč