later gelatin silver print | 38,8 × 29,8 cm | sign. vzadu L. E. Berka 1930, opatřeno razítkem L. E. Berka
PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti fotografa Petera Dresslera.
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 – 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019