x
Dřevěné uhlí
062

Dalibor Chatrný (1925 – 2012)

Dřevěné uhlí, 1993

asambláž, kombinovaná technika na desce | 53,3 × 64,4 cm | sign. vzadu Chatrný 93 | rámováno

Dalibor Chatrný, str. 270, Galerie Brno, 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 95 000 Kč