koláž | 36,2 × 36,3 cm | sign. M. Dobeš 1967 | rámováno
PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 – 80 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 82 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019