x
Krajina se stroji
024

František Gross (1909 – 1985)

Krajina se stroji, 1980

olej na sololitu | 21 × 40 cm | sign. F. Gross 80 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 – 90 000 Kč