olej na sololitu | 21 × 40 cm | sign. F. Gross 80 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 – 90 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019