akryl na plátně, poškozeno | 40 × 45 cm | sign. vzadu Milan Grygar 1991 – 95
PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 260 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019
akryl na plátně, mírně poškozeno | 40 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 260 000 Kč
akryl na plátně, poškozeno | 40 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 260 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 290 000 Kč