>x
Nový směr
002

Miroslav Hák (1911 – 1978)

Nový směr, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,3 × 17,3 cm | vzadu opatřeno razítkem Foto M. Hák

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti fotografa Petera Dresslera.

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 15 000 – 20 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč