x
Hlava
021

Alva Hajn (1938 – 1991)

Hlava, konec 70. let

olej na plátně | 130 × 100 cm | sign. Alva | rámováno

Alva Hajn, str. 68, Galerie Klatovy, Klenová, 1997

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

Opatřeno certifikátem pravosti uměleckého díla.

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 – 60 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč