dřevo, objekt | v. 117,5 cm | sign. Hilmar Jiří 90
PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 70 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019