>x
Před chvílí se smál
089

Krištof Kintera (1973)

Před chvílí se smál, 2011

litý epoxid na desce | 105 × 75 cm | sign. vzadu Krištof Kintera 2011 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 100 000 – 120 000 Kč