bronz | 58 × 58 cm | sign. vzadu Kolíbal, odlitek č. 2/2
Stanislav Kolíbal, Retrospektiva, č. 50, Národní galerie, Praha, 1997; Stanislav Kolíbal, Kresby, sochy, komentáře, Arbor vitae, Praha, 2003; Stanislav Kolíbal, Sochy a kresby, č. 51, Arbor vitae, Praha, 2015
Stanislav Kolíbal, Retrospektiva, Národní galerie, Praha, 1997; Stanislav Kolíbal, Sochy a kresby, Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov, 2003; Stanislav Kolíbal, Sochy a kresby, Galerie výtvarného umění, Ostrava, 2015
PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.
VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 300 000 – 400 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 450 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019