x
Oblak, Neúplný čtverec
015

Stanislav Kolíbal (1925)

Oblak, Neúplný čtverec, 1967

bronz | 58 × 58 cm | sign. vzadu Kolíbal, odlitek č. 2/2

Stanislav Kolíbal, Retrospektiva, č. 50, Národní galerie, Praha, 1997; Stanislav Kolíbal, Kresby, sochy, komentáře, Arbor vitae, Praha, 2003; Stanislav Kolíbal, Sochy a kresby, č. 51, Arbor vitae, Praha, 2015

Stanislav Kolíbal, Retrospektiva, Národní galerie, Praha, 1997; Stanislav Kolíbal, Sochy a kresby, Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov, 2003; Stanislav Kolíbal, Sochy a kresby, Galerie výtvarného umění, Ostrava, 2015

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 300 000 – 400 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 450 000 Kč