akryl na plátně, mírně poškozeno | 120 × 120 cm | sign. vzadu Jan Kubíček 1994
PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.
Jan Kubíček - Systémy a série, České muzeum výtvarných umění, Praha, 1995
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 450 000 – 600 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 710 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019
olej na plátně | 40 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 95 000 Kč
akryl na plátně, mírně poškozeno | 120 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 660 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 680 000 Kč