vintage gelatin silver print | 23,9 × 29,8 cm | sign. vzadu E. M. 1966
Emila Medková, str. 233, Kant, Praha, 2001; Emila Medková, reprodukce č. 61, Torst, Praha, 2004
PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného fotografa.
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 – 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019