039

Rudolf Němec (1936 – 2015)

Bez názvu, 1985

kombinovaná technika na papíře | 65,8 × 46,5 cm | sign. Rudolf Němec 85 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka Německo. Zakoupeno v ateliéru autora v druhé polovině 80. let.

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 – 25 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč