kombinovaná technika na plátně a desce | 145,5 × 110 cm | sign. N. R. 75 | rámováno
PROVENIENCE
Soukromá sbírka Německo. Zakoupeno v ateliéru autora v druhé polovině 80. let.
VYVOLÁVACÍ CENA: 170 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 300 000 – 400 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 000 Kč
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019
monotyp | 42,3 × 32,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 61,5 × 43,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
038monotyp | 49,5 × 36,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 65,8 × 46,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 65,8 × 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
kombinovaná technika na papíře, poškozeno | 62,7 × 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
monotyp | 49,5 × 36,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 61,7 × 42,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
monotyp | 48,8 × 36,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
monotyp | 48,5 × 36,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
049monotyp | 49,5 × 36,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
monotyp | 49 × 36,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč
monotyp | 36,5 × 48,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
monotyp | 36,8 × 49,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč