<x
Sedící dívka
054

Rudolf Němec (1936 – 2015)

Sedící dívka, 1975

kombinovaná technika na plátně a desce | 145,5 × 110 cm | sign. N. R. 75 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka Německo. Zakoupeno v ateliéru autora v druhé polovině 80. let.

VYVOLÁVACÍ CENA: 170 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 300 000 – 400 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 210 000 Kč