olej, tempera a tuš na kartonu a sololitu | 34,5 × 25,5 cm | sign. Načeradský 62 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 – 50 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019