>x
Dvě modelky
010

Jiří Načeradský (1939 – 2014)

Dvě modelky, 1962

olej, tempera a tuš na kartonu a sololitu | 34,5 × 25,5 cm | sign. Načeradský 62 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 – 50 000 Kč