olej a tempera na překližce, oboustranný obraz | 122 × 183 cm | sign. Načeradský 11. 9. 92 | rámováno
Jiří Načeradský – Akryly, Figury, Triptychy, práce z let 1985 – 1993, str. 40, Galerie Brno, 2004
Jiří Načeradský – Akryly, Figury, Triptychy, práce z let 1985 – 1993, Galerie Brno, 2004
VYVOLÁVACÍ CENA: 160 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 200 000 – 250 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019