x
Here We Are
104

Marek Nenutil Openmindz360 (1978)

Here We Are, 2018

olej na plátně | 140 × 140 cm | sign. vzadu Marek Nenutil Openmindz360 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 – 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč