serigrafie | 70 × 70 cm | sign. vzadu Sýkora 1980, 18/60 | rámováno
VYDAVATEL
Galerie Edition Média, Neuchâtel, Švýcarsko, 1980
Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 80, 155, Gallery, Praha, 2008
PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 – 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 64 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019