serigrafie | 70 × 70 cm | sign. Sýkora 89, 32/40 | rámováno
VYDAVATEL
Kunstverein, Düsseldorf, Německo, 1989
Zdeněk Sýkora, Grafika, str. 87, 155, Gallery, Praha, 2008
PROVENIENCE
Získáno z majetku významné bankovní instituce.
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 – 80 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 140 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019