olej na desce | 100 × 70 cm | sign. vzadu Slavík 01 – 3
Otakar Slavík, Obrazy z Vídně, Galerie Felixe Jeneweina, Kutná Hora, 2003
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 120 000 – 150 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 160 000 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019