olej na plátně | 90 × 105 cm | sign. vzadu V. Soukup 2003 | rámováno
PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 – 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019