x
Schodiska vzpomínek
007

Josef Sudek (1896 – 1976)

Schodiska vzpomínek, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,8 × 29,9 cm | sign. Sudek

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného fotografa.

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 30 000 – 50 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč