fix na papíře, vintage gelatin silver print | 23,4 × 17,4 cm; 17,8 × 13 cm
Opatřeno certifikátem vydaným Janou Hebnarovou.
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 – 90 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019
akvarel, uhel a fix na papíře, vintage gelatin silver print | 25,3 × 17,7 cm; 20,5 × 12,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 47 000 Kč
fix a křída na kartonu, vintage gelatin silver print | 25 × 20 cm; 17,5 × 13,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč
fix na papíře, vintage gelatin silver print | 34,5 × 18 cm; 28,5 × 12,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč
fix a křída na kartonu, vintage gelatin silver print | 29,5 × 14,7 cm; 26,6 × 11 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 51 000 Kč